UniCal

PDR Kulübü ile Eğitim Bilimleri Bölümü iş birliğinde, özel eğitime gereksinim duyan öğrenciler hakkında Eğitim Fakültesi öğrencilerine farkındalık yaratmak amacıyla “Özel Öğrencileri Fark Et” başlıklı konferans düzenleyecek. İstanbul Aydın Üniversitesi’nden Dr. Mine Akkaynak’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 13 Aralık Cuma günü 09.30-12.30 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

PDR Uygulama ve Araştırma Merkezi, öğrencilerimizi bilgilendirmek amacıyla “Oyun Terapisti Semineri”ni düzenleyecek. Uzman Psikolog Danışman Filiz Çetin’in konuşmacı olacağı etkinlik, 13 Aralık Cuma günü 13.00-15.00 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, Cumhuriyet’in değerlerinden olarak kabul edilen ünlü Şair&Yazar Ferit Edgü ile aralarında gazeteci, araştırmacı ve akademisyenlerin olduğu birbirinden önemli isimleri üniversitemizde ağırlayacak. “Edebiyatta 60. Yıl: Ferit Edgü” başlığıyla düzenlenecek sempozyuma, 13 Aralık Cuma günü saat 14.00'te Önder Öztunalı Konferans Salonu ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

Liderlik ve Yöneticilik Kulübü, öğrencilere drama eğitimi vermek amacıyla “Özgüven Öğrenilebilir mi?” başlıklı bir söyleşi düzenleyecek. Özel Tanı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nden Psikolog Ayşegül Çelik ile Mercedes Benz Türk Daimler A.Ş. Proje Yöneticisi Pınar Dursun’un konuşmacı olacakları etkinlik, 13 Aralık Cuma günü 14.00-17.00 saatleri arasında 3. kat Erdal İnönü Seminer Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Yabancı Diller Bölümü ile Profesyonel Gelişim Birimi iş birliğinde, meslektaşlar arası iş birliğini geliştirmek amacıyla “PDU TALK” başlıklı bir etkinlik düzenlenecek. 13 Aralık Cuma günü saat 14.00’te YDB 710 numaralı derslikte gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında, Yabancı Diller Bölümü öğretim görevlilerimizden Serant Şenyaylar “Differentiated Instruction” başlıklı bir sunum yapacak.

Şirinevler Yerleşkesi

Görsel Sanatlar Kulübü, öğrencilerin sanatsal ve kültürel birikimlerini artırmak amacıyla 14 Aralık Cumartesi günü İzmir Arkas Sanat Merkezi’nde bulunan Picasso Gösteri Sanatı sergisi ile İzmir Arkeoloji Müzesi’ni ziyaret edecek.

Kampüs Dışı

Doğa Yürüyüşleri ve Kampçılık Kulübü, doğal güzellikleri kulüp üyeleri ile keşfetmek amacıyla 15 Aralık Pazar günü “Bolu Abant Gölü Doğa Yürüyüşü” gezisini düzenleyecek.

Kampüs Dışı

Üniversite bünyesinde kurulan Türkiye’nin ilk ve tek işaret dili korosu olan ve İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) öğrencilerinden oluşan “İKÜ İşaret Dili Korosu”, Çatalca Kent Konseyi Kadın Meclisi iş birliği ile 15 Aralık Pazar günü saat 19.30’da Çatalca Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde konser verecek.

Kampüs Dışı

Yeni Medya ve İletişim Kulübü ile Yeni Medya ve İletişim Bölümü iş birliğinde, öğrencilerin kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyimi konularında uygulamalı bir çalışma deneyimi yaşamaları amacıyla “Kullanılabilirlik ve Kullanıcı Deneyimi Semineri”ni düzenleyecek. UX Services Senior User Experience Researcher Ahmet Erşanlı’nın konuşmacı olacağı etkinlik, 16 Aralık Pazartesi günü 09.00-12.00 saatleri arasında 1A 03-05 numaralı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Bilgisayar Programcılığı Programı, ITServ ve Veeam yöneticileri tarafından öğrencilerimize güncel gelişmelerin anlatılacağı “Yeni Nesil Yedekleme ve Felaket Çözümleri” başlıklı konferans düzenleyecek. Öğr. Gör. Gökhan Dikmen, Kürşad Sezgin, Çağrı Çağlar, Onur Karabulut ve Mehmet Ertan Erdoğan’ın konuşmacı olacakları etkinlik, 16 Aralık Pazartesi günü saat 10.00’da Küçükçekmece-Halkalı’daki lite World Europe Hotel’de gerçekleştirilecek.

Kampüs Dışı

İktisat Bölümü, finans sektörü ile ilgili öğrencileri bilgilendirmek amacıyla “İlaç Sektöründe Finans” başlıklı seminer düzenleyecek. Gilead Sciences Türkiye Finans Direktörü Can Kil’in konuşmacı olacağı etkinlik, 16 Aralık Pazartesi günü 12.00-14.00 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Beslenme ve Diyetetik Bölümü, “Toplumda Beslenme Durumunun Saptanması” dersi kapsamında 3. sınıf öğrencilerinin beslenme durumunun değerlendirilmesi ve BeBiS yazılımı ile ilgili bilgilendirilmesi amacıyla “Beslenme Durumunun Saptanmasında Besin Tüketimin Değerlendirilmesi” başlıklı etkinlik düzenleyecek. BeBiS’ten Diyetisyen Ramazan Balbay’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 16 Aralık Pazartesi günü 14.00-16.00 saatleri arasında C Blok CB 01-03 numaralı derslikte gerçekleştirilecek.

Şirinevler Yerleşkesi

Mimarlık Fakültesi, “Mimarlar ve İç Mimarlar Sahnede” ödül törenini düzenleyecek. Yeni yılın kutlanacağı ve not ortalamalarına göre öğrencilere yüksek onur ve onur belgelerinin verileceği etkinlik, 16 Aralık Pazartesi günü 15.00-18.00 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Yabancı Diller Eğitimi Bölümü ile ELT Kulübü, Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile gerçekleştirilen iş birliği kapsamında 18 Aralık Çarşamba günü 09.00-16.15 saatleri arasında Büyükçekmece Hayriye Duruk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret edecekler.

Kampüs Dışı

Temel Eğitim Bölümü, öğrencilerin birbirleri ile kaynaşması amacıyla 17 Aralık Salı günü 09.00-11.00 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkesi AKPAZ A Blok kantininde “Kaynaşma Kahvaltısı” etkinliğini düzenleyecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Optisyenlik Kulübü ile Optisyenlik Programı, teoride öğretilen müşteri ilişkileri yönetiminin pratikte öğrencilere aktarılması amacıyla bir söyleşi düzenleyecek. Eresin Otel İnsan Kaynakları ve Müşteri İlişkileri Müdürü Melike Yeni’nin konuşmacı olacağı etkinlik, 17 Aralık Salı günü 10.00-12.00 saatleri arasında İncirli yerleşkesi 3B-01 numaralı derslikte gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

+1 Down ve Otizm Farkındalık Kulübü, üyelere Down ve Otizmli bireylere ilişkin farkındalık kazandırmak amacıyla “Down ve Otizm Farkındalık Semineri”ni düzenleyecek. Özel öğrencilere eğitim veren Saadet Özel Meslek Okulu Müdür Yardımcısı Aysun Manilacı Kanat'ın konuşmacı olacağı etkinlik, 17 Aralık Salı günü 10.00-13.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İşletme Bölümü, öğrencileri özel sektörden insanlarla buluşturmak amacıyla “Türkiye’de Start-Up’lar” başlıklı söyleşi düzenleyecek. Fulle Gitsin Şirketi Kurucusu Orbay Keskin’in konuşmacı olacağı etkinlik, 17 Aralık Salı günü 11.00-12.00 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Öğrencilerimizin kariyer planlamalarına destek olmak amacıyla Uluslararası Ticaret Kulübü ile Ekonomi Kulübü iş birliğinde “Farkındalık Zirvesi” düzenlenecek. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, Beykoz Üniversitesi’nden Prof. Dr. Pınar Tınaz ve Bali Müşavirlik’ten Yasemin Bali Çetin’in konuşmacı olacakları etkinlik, 17 Aralık Salı günü 12.00-16.00 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkesi Z Katı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Fotoğrafçılık Kulübü, fotoğrafçılığın inceliklerini ve püf noktalarını öğrencilere anlatmak amacıyla “Moda Fotoğrafçılığı” başlıklı söyleşi düzenleyecek. İletişim Tasarımı Bölümü mezunlarımızdan Fotoğraf Sanatçısı Aykut Gürel’in konuşmacı olacağı etkinlik, 17 Aralık Salı günü 12.00-16.00 saatleri arasında Fotoğrafçılık Stüdyosu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı, turizmde dijitalleşme sürecindeki basamakların sektörün profesyonelleri tarafından öğrencilerimize aktarılması amacıyla “Turizmde Dijitalleşme Süreci” başlıklı söyleşi düzenleyecek. Ramada Old City’den Serkan Gümrükçü ve Hamdullah Turgut, Tryp by Wyndham Topkapı’dan Muhammet Cüntay ile Uzakrota Kurucusu Gökhan Erdoğan’ın konuşmacı olacakları etkinlik, 17 Aralık Salı günü 12.00-14.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü, elektrik panolarının uygulamada öğrencilere tanıtılması amacıyla 17 Aralık Salı günü 12.30-16.30 saatleri arasında Omega Pano’ya teknik gezi düzenleyecek.

Kampüs Dışı

Lojistik Programı, öğrencilerin sektörle buluşmasını sağlamak amacıyla “Sağlık Lojistik ile Kariyer” başlıklı söyleşi düzenleyecek. Sağlık Lojistik İcra Kurulu Başkanı Zahit Sağlık’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 17 Aralık Salı günü 13.00-14.00 saatleri arasında İncirli yerleşkesi 2A-01 numaralı amfide gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İktisat Bölümü, öğrencileri mikroekonomik gelişmelerin makroekonomiye etkileri hakkında bilgilendirmek amacıyla “Küçük Ev Aletleriyle Büyük Ekonomi” panelini düzenleyecek. Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı’nın konuşmacı olacağı etkinlik, 17 Aralık Salı günü saat 14.00’te Basın Ekspres yerleşkesi Seminer Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Kültür Noktası, Türkiye’deki gençlerin iş hayatına başlamalarında destek sağlamak amacıyla Turkcell tarafından hayata geçirilen Gençyetenek Programı’nı öğrencilerimize tanıtacak. GNCYTNK Proje Müdürü Serhat Sezgin’in konuşmacı olacağı etkinlik, 17 Aralık Salı günü 14.00-15.00 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İKUVENT, öğrencilerin sınav motivasyonlarını artırmak amacıyla “Karanlıkta Motivasyon” başlıklı etkinlik düzenleyecek. Motivasyon Konuşmacısı Volkan Akay’ın konuşmacı olacağı ve karanlık bir ortamda gerçekleştirilecek etkinliğe, 17 Aralık Salı günü 14.00-17.00 saatleri arasında Erdal İnönü Seminer Salonu ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

Beslenme ve Diyetetik Bölümü, öğrencileri farklı antropometrik ölçümlerin değerlendirilmesinde kullanılan ekipmanların çeşitleri ve kullanımları ile ilgili bilgilendirmek amacıyla “Beslenme Durumunun Saptanmasında Antropometrik Ölçümler” başlıklı etkinlik düzenleyecek. Tartı Medikal A.Ş.’den Diyetisyen Ece Moral’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 17 Aralık Salı günü 14.00-16.00 saatleri arasında Şirinevler yerleşkesi C Blok CB 03-01 numaralı derslikte gerçekleştirilecek.

Şirinevler Yerleşkesi

İletişim Sanatları Bölümü, 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik “Kişilerarası İletişimde Sorunları Çözümleme” seminerini düzenleyecek. Klinik Psikolog Alev Yıldırım’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 17 Aralık Salı günü 15.00-17.00 saatleri arasında 4. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı, öğrencilerimizi yeni nesil ve trend teknolojiler hakkında bilgilendirmek amacıyla “Yapay Zekâ, Artırılmış ve Sanal Gerçeklik” başlıklı söyleşi düzenleyecek. İKÜ Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri Daire Başkanlığı (BST) Yazılım Geliştirme ve İnovasyon Müdürü Ahmet Gökhan Uluçay’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 17 Aralık Salı günü 15.00-16.00 saatleri arasında İncirli yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

Deep Learning Kulübü ile Matematik Bilgisayar Kulübü iş birliğinde, öğrencileri Flutter özelinde Google teknolojileri ile tanıştırmak amacıyla “Flutter Atölyesi” düzenlenecek. Boomsetter firmasından Programcı Sercan Yusuf ile Veli Bacik’in konuşmacı olacakları etkinlik, 17 Aralık Salı günü 15.00-20.30 saatleri arasında B1 04-06 numaralı derslikte gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Türk Dünyası Araştırmları Kulübü, güncel sorunlar ve Lozan Anlaşması hakkında öğrencilerimizi bilgilendirmek amacıyla “Lozan Hakkında” başlıklı panel düzenleyecek. Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyelerimizden Dr. Hazal Papuçcular’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 18 Aralık Çarşamba günü 15.00-18.00 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Yapı Kulübü, Mühendislik Fakültesi ile Mimarlık Fakültesi’ne yeni başlayan öğrencilere sektör hakkında bilgi vermek ve baret dağıtmak amacıyla “Benim Baretim” başlıklı bir etkinlik düzenleyecek. İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Emine Fisun Ümer’in konuşmacı olacağı etkinlik, 18 Aralık Çarşamba günü 10.00-14.00 saatleri arasında 3. kat Erdal İnönü Seminer Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

STEAM Club, İngilizce Hazırlık Sınıfı öğrencilerimizi yabancı dil yetkinliklerinin iş hayatındaki önemi ile ilgili somut örnekler üzerinden bilinçlendirmek amacıyla bir söyleşi düzenleyecek. Dr. Göker Nanecik'in konuşmacı olacağı etkinlik, 18 Aralık Çarşamba günü 10.30-12.00 saatleri arasında Şirinevler yerleşkesi C Blok B1 numaralı salonda gerçekleştirilecek.

Şirinevler Yerleşkesi

Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı, öğrencilerimizi televizyon programcılığı konusunda bilgilendirmek amacıyla “Sinema ve Televizyon Söyleşileri”ni düzenleyecek. Sunucu Açelya Akkoyun ile 360 TV Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Altuğ Demirel’in konuşmacı olacakları konferans, 18 Aralık Çarşamba günü 12.00-14.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Psikoloji Bölümü, öğrencileri “Uluslararası Proje Yapmak” konusunda bilgilendirmek ve proje yapımı konusunda cesaretlendirmek amacıyla “Psikoloji Sohbetleri”ni düzenleyecek. Prof. Dr. Medaim Yanık Psikiyatri ve Psikoterapi Kliniği’nden Doç. Dr. Ceren Acartürk’ün konuşmacı olacağı söyleşi, 18 Aralık Çarşamba günü 13.00-15.00 saatleri arasında Erdal İnönü Seminer Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Lojistik Programı, lojistikte kariyer imkânlarını öğrencilere aktarmak amacıyla “Lojistik Söyleşileri-Lojistikte Kariyer” başlıklı söyleşi düzenleyecek. Mars Lojistik İnsan Kaynakları Direktörü Nihal Kansu’nun konuşmacı olacağı etkinlik, 18 Aralık Salı günü 14.00-15.00 saatleri arasında İncirli yerleşkesi 4A-01 numaralı amfide gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü, Türk edebiyatının en önemli eserlerinden olan Kutadgu Bilig'i yazılışının 950. yılında zikretmek ve Türk kültür tarihimizdeki yerine değinmek amacıyla konferans düzenleyecek. Öğretim üyelerimizden Prof. Dr. Vahit Türk’ün konuşmacı olacağı etkinlik, 18 Aralık Çarşamba günü 14.00-17.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, 18 Aralık Çarşamba günü 16.00-21.00 saatleri arasında “2020 Yılbaşı Etkinliği”ni düzenleyecek. Ataköy yerleşkesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek etkinlikte, İKÜ Çok Sesli Koro, Orkestra İKÜ, Dans Kulübü ve DJ Akademi sahne alacak.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği (İKÜMED), 18 Aralık Çarşamba günü 19.00-02.00 saatleri arasında Beyoğlu- Ltera Avluu Restorant’ta “Yeni Yıl Yemeği” verecek. Ayrıntılı bilgi için: https://www.iku.edu.tr/index.php/tr/duyurular/kulturluler-geleneksel-yeni-yil-yemeginde-bulusuyor

Kampüs Dışı

Beslenme ve Diyetetik Bölümü, öğrencilerin sağlıklı atıştırmalık hazırlamayı öğrenmesi ve deneyimlemesi amacıyla 19 Aralık Perşembe günü 11.30-13.30 saatleri arasında Şirinevler yerleşkesi 5. kat Besin Hazırlama ve Pişirme Laboratuvarı’nda “Sağlıklı Atıştırmalıklar ile Güze Veda Etkinliği”ni düzenleyecek.

Şirinevler Yerleşkesi

Yabancı Diller Bölümü, lisans öğrencilerimizin İngilizce Hazırlık Sınıfı öğrencilerimiz ile deneyimlerini paylaşmaları amacıyla 19 Aralık Perşembe günü 12.00-13.00 saatleri arasında Şirinevler yerleşkesi C Blok B1 Salonu’nda “Deneyim Paylaşımı Toplantısı”nı düzenleyecek.

Şirinevler Yerleşkesi

Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü, Genetik Mühendisliği ve yapay zekâ ile teknolojik tekilliğin yerine biyo-tekilliğin nasıl oluştuğunun konuşulacağı “Tıbbın Geleceği: Yapay Zekâ ve Genetik Mühendisliği ile Gen Tedavileri” seminerini düzenleyecek. HiDNA Ar-Ge Sorumlusu&HiGen Kurucu Ortağı&Acıbadem Labcell Hücre Laboratuvarı Kurucusu Cihan Taştan’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 19 Aralık Perşembe günü 13.00-15.00 saatleri arasında Seminer Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı, “Kruvaziyer Taşımacılığı ve Marinalar” dersi kapsamında kıyı turları hakkında öğrencilerimizi bilgilendirmek amacıyla “Kıyı Turu ve Yolcu Değişimi Operasyonları” başlıklı söyleşi düzenleyecek. Cangezi Turizm Kurucusu İlker Horozcu’nun konuşmacı olacağı etkinlik, 19 Aralık Perşembe günü 13.00-14.00 saatleri arasında İncirli yerleşkesindeki ZA-1 amfisinde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı, “öğrenme nedir?”, “öğrenirken -ve unuturken- beyinde neler olur?”, “öğrenme potansiyelimizi nasıl artırabiliriz?” gibi soruların yanıtlarının aranacağı “Öğrenmeyi Öğrenmek” başlıklı söyleşi düzenleyecek. Eğitmen Ali Gülüm’ün konuşmacı olacağı etkinlik, 19 Aralık Perşembe günü 14.30-15.30 saatleri arasında İncirli yerleşkesindeki ZA-1 amfisinde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi, birbirinden güzel etkinlikleri Kültür’lülerle ve sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. 2019-2020 Sanat Yılı kapsamında düzenlenecek “Suami Ramirez - Yeni Yıl Konseri”ne, 19 Aralık Perşembe günü 19.00-21.00 saatleri arasında Akıngüç Sahnesi ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

Endüstri Mühendisliği Kulübü ile Endüstri Mühendisliği Bölümü iş birliğinde, öğrencileri üretim paketleme hattı konusunda bilgilendirmek amacıyla 20 Aralık Cuma günü 08.45-13.00 saatleri arasında Perfetti Van Melle şirketine teknik gezi düzenleyecek.

Ataköy Yerleşkesi

Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı, gişe filmleri hakkında öğrencilerimizi bilgilendirmek amacıyla “Sinema ve Televizyon Söyleşileri”ni düzenleyecek. 7. Koğuştaki Mucize filminin senaristi Kubilay Tat’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 20 Aralık Cuma günü 11.00-14.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Yeni Medya ve İletişim Kulübü, öğrencilerin QR kodlar ve artırılmış gerçeklik teknolojisi kullanarak hazırladıkları 2020 temalı içerikleri 20 Aralık Cuma günü 11.00-14.00 saatleri arasında 1A 03-05 STF Seminer Salonu’nda sergileyecek.

Ataköy Yerleşkesi

Eğitim Bilimleri Bölümü, “Bilim Tarihi ve Felsefesi” dersi kapsamında farklı kültürlerin tanınması ve bilimsel ilginin arttırılması amacıyla 20 Aralık Perşembe günü 12.00-17.00 saatleri arasında İstanbul Arkeoloji Müzeleri’ne teknik gezi düzenleyecek.

Kampüs Dışı

Pantone Sanat ve Tasarım Kulübü, Çizgi Film ve Animasyon Kulübü, İletişim Tasarımı Bölümü ve Çizgi Film ve Animasyon Bölümü iş birliğinde, “Adforce - Biraz Ben Biraz Reklam” başlıklı söyleşi ve atölye çalışması düzenlenecek. AdForce Reklamcılık Vakfı Tasarım Sanatçısı Özge Güven’in konuşmacı olacağı etkinlik, 20 Aralık Cuma günü 14.00-17.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi